درباره ما

شرکت نام آوران صنعت و تجارت آریاک​

واحد تولیدی صنعتی پناهی

 

واحد تولیدی صنعتی پناهی، اولین تولید کننده پنکه‌های خانگی در ایران با برند‌های پارس ناسیونال، تاپ ناسیونال، صبا و کولاک سابق، فعالیت خود را به عنوان پیشتاز در تولید انواع فن و الکتروموتورهای خانگی، صنعتی و کشاورزی از سال 1354 با سرمایه‌گذاری خصوصی و با همت بلند جناب آقای محمدرضا پناهی در قالب شخص حقیقی در منطقه تهرانپارس شروع کرده است.

گروه تولیدی فلامینگو با مدیریت جناب آقای عارف پناهی توانسته است با بهره‌گیری و استفاده از سوابق و نیروهای انسانی با تجربه و متخصص، با نهایت توان در تولید انواع فن و الکتروموتور خانگی، صنعتی و کشاورزی موفق باشد.

گروه تولیدی فلامینگو در طراحی و توسعه خود در سال 1376، توانسته است فضای بزرگ و مناسبی را در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران فراهم کند و با همت و تلاش بی‌وقفه، تولید خود را به بیش از یک میلیون عدد دستگاه فن‌های خانگی و صنعتی (پنکه‌های سقفی، ایستاده، مه‌پاش و هواکش) افزایش دهد و با توسعه خطوط ساخت و تولید و خرید ماشین‌آلات جدید و به روز افتتاح و به بهره‌برداری برساند تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان با افزایش سهم خود در بازارهای داخلی و همچنین حضور در بازارهای جهانی و صادرات به بیش از چندین کشور آسیایی و آفریقایی کشور از جمله عراق، آفریقای غربی،تاجیکستان، پاکستان، سوریه و عمان و ... باشد.

گواهی نامه ها

مجوزها و استانداردهای فلامینگو​