پنکه سقفی یک فن مکانیکی ست که به سقف نصب و از آن آویزان میشود. دارای جریان الکتریکی میباشد که این نیرو سبب چرخش و حرکت باله های پنکه به صورت دورانی میشود و بدین منوال فضا را خنک میسازد. پنکه سقفی یک موتور تک فاز فازن دارد که از یک سیم پیچ یا آرمیچر درست شده است که بین قطب های آهن ربا قرار گرفته است. در دو سر آرمیچر دو حلقه فلز و روی هرکدام از آنهایک تیغه کبن وجود دارد که از طریق آنها جریان الکتریسیته به سیم پیچ میرسد. زمانی که پنکه توسط شما روشن شود جریان برق از این سیم پیچ عبور میکند که یک محور فلزی به سیم پیچ متصل است و سر دیگر محور به چهار پره پنکه متصل میشود و با چرخش موتور پره ها به حرکت در می آیند.

خاطرنشان شود که پنکه سقفی به صورت مستقیم دما را تغییر نمیدهد بلکه با خنک کاری تبخیری افراد را خنک میکند.

پنکه سقفی فلامینگو دارای پره های3 تا5  چرخان و در سایز های متفاوت از 56 اینچ تا 60 اینچ تولید میشود.

و در دو سری پنکه سقفیهای خانگی و صنعتی دسته بندی می شوند.

پنکه دو حالته مناسب گرما و سرما : با پیشرفت تکنولوژی و ورود پنکه های دو منظوره کمک بزرگی به اقتصاد مردم شده است سیستم این پنکه ها جریان باد را به صورت یکسان در محیط اتاق پخش میکنند.

یکی از ویژگی های پنکه های سقفی  فلامینگو که آن را از سایرین متمایز میکند کیفیت و دوام بالای آن است که میشود به سایر محصولات دیگر مانند پنکه ها سقفی پنج پره و سه پره انواع پنکه های ایستاده و پنکه های دیواری آن اشاره کرد.

برای دیدن و بررسی دقیق جهت خرید محصولات ما را مشاهده کنید.

نمایش دادن همه 5 نتیجه